تبدیل عکس به تابلو فرش

توسط : مدیر سایت ارسال در : 1397/02/18

تبدیل عکس شما و عزیزانتان به تابلوفرش نفیس 
زیباترین و بهترین هدیه ماندگار به عزیزانتان
یادگاری زیبا به کسانی که دوستشان دارید
بهترین هدیه تبلیغاتی برای شرکتها و همایش های فرهنگی و ورزشی 
ارزشمندترین هدیه برای مهمانان و دوستان ساکن خارج از ایران 

اولین مرکز حرفه ای تولید تابلو فرش تصویری در ایران
افتخار ما ، تجربه ما است

مطمئن باشید که بهترین و باکیفیت ترین یادگاری را تقدیم شما عزیزان می کنیم 

 

 

تابلو فرش به عنوان یکی از نمادهای اصیل هنر ایرانی در دنیا شناخته شده است.اینکه بتوان عکسهای شخصی , خانوادگی , بزرگان , مشاهیر و هنرمندان را در تار و پود تابلو فرش بافت  , هنری است بی نظیر که می تواند به عنوان هدیه ای گرانبها و ماندگار و مخصوصا با اصالت و هنر ایرانی برای عزیزان شما جالب و غافلگیر کننده باشد.
شرکت تولید تابلو فرش یادگار با افتخار اعلام می کند که اولین تولید کننده تابلو فرش در ایران می باشد . در این راه مفتخریم که با کسب تجارب بسیار و بهره گیری از بهترین تکنولوژی بافت و استفاده از مجرب ترین تیم طراحی ، مجری بسیاری از پروژه های بافت تابلو فرش تصویری در داخل و خارج از ایران بوده ایم . ( لینک نمونه های بافت تابلو فرش ) 
چنانچه به دنبال هدیه ای متفاوت و یادگاری مناسب جهت کادو و هدیه به دوستان و عزیزانتان هستید و یا قصد دارید اثری ماندگار،متفاوت و هنری در منزل و محل کار خود نصب کنید، تابلو فرش تصویری را می توان به عنوان یکی از گزینه های پیشنهادی در نظر گرفت .پروسه طراحی و تولید تابلو فرش تصویری کاریست تخصصی که نیاز به دانش طراحی عکس به نقشه فرش داشته ، که این دانش سهم عمده ای در خلق اثری ماندگار ایفا می کند و با هنر و مهارت طراح در هم آمیخته میگردد، لذا طراحی عکس و یا تبدیل عکس به نقشه فرش ماشینی و یا دستبافت فرایندی است هنری ، مانند اثر انگشت که مختص هر فرد میباشد، طراحی عکس به نقشه فرش هم کاری هنری است که مختص همان طراح فرش خواهد بود. هر طراحی برای اثر هنری خود ارزش و بهایی قائل می شود و به همان اندازه روی آن ارزش میگذارد.
ما با جرات اعلام می کنیم که افتخار همکاری با اولین و باتجربه ترین طراح تابلوفرش تصویری ایران و جهان را داریم و این اطمینان را به شما می دهیم که بهترین طراحی ممکن را برای عکس انتخابی شما جهت بافت و یا چاپ ( به انتخاب شما ) انجام می دهیم .
ما گلچینی از بهترین های دستگاه های فرش بافی و مناسبترین رنگ بندی بافت چهره را انتخاب کرده و با استفاده از مجرب ترین طراحان فرش چهره، اقدام به طراحی تابلو فرش چهره می کنیم. همچنین قبل از بافت، طرح تابلو فرش را برای شما ارسال می کنیم و پس از اطمینان از تایید طرح توسط شما، بافت تابلو فرش را توسط پیشرفته ترین دستگاه های فرشبافی روز دنیا انجام می دهیم.  همچنین امکان بافت دیجیتال تابلو فرش (چاپ دیجیتال روی تابلو فرش ) ( لینک توضیحات راجع به چاپ تابلوفرش ) فراهم شده است که تصاویر با کیفیت بالا روی تابلو فرش چاپ می شوند.
توصیه به متقاضیان تابلوفرش تصویری  : عزیزان تولید تابلوفرش تصویری یک فرآیند هنری است و هنر طراح و تجربه در بافت تابلوفرش نقش اصلی را درخلق اثری ماندگار و هدیه ای گرانبها ایفا می کند . لذا اگر به دنبال تابلوفرشی زیبا و هدیه ای ماندگار از خود هستید ملاک شما برای انتخاب تولیدکننده تابلوفرشتان فقط قیمت مناسب نباشد و این دو عامل اصلی را حتما در نظر بگیرید . ما به شما اطمینان می دهیم که این دو عامل اصلی را در کنار قیمت مناسب طی سالیان متمادی کسب کرده ایم . 

 

شما می توانید قیمت ها و سایزهای قابل سفارش را در این قسمت مشاهده کنید:

تابلو فرش آیات قرآنی

تابلو فرش تماثل ائمه

تابلو فرش مینیاتور

تابلو فرش طرح دست بافت

تابلو فرش منظره

 

 

لطفا قبل از سفارش تابلو فرش و یا تبدیل عکس و تصویر به تابلو فرش به نکات زیر دقت کنید:
1 - تصویر ارسالی باید با کیفیت و حجم مناسب باشد. همچین فرمت عکس، فرمت رایج عکس، مانند Jpg, Png  و... باشد.
2 - چنانچه چند تصویر در دسترس دارید، بهتر است آنها را در یک فایل Zip ارسال کنید تا از میان آنها بهترین مورد را برای شما انتخاب کنیم.  شرکت تابلو فرش تصویری یادگار  تعهد دارد تا از اطلاعات شخصی شما محافظت نموده و مانع انتشار ناخواسته عکس های ارسالی کاربران شود.
3 - اندازه تابلو متناسب با عکس انتخاب شود.


نحوه سفارش تابلوفرش  :


۱- بعد از انتخاب عکس یا عکس های مورد نظر حهت تبدیل عکس به تابلو فرش  به وب سایت ما وارد شده و از طریق فرم سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش ( نحوه پر کردن فرم ها در زیر توضیح داده شده است ) عکس را برای ما ارسال نمایید.
۲ - بعد از باز کردن صفحه سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش  از طرف شما بر اساس سفارش شما , اصول طراحی و تجربه چند ساله ما در امر طراحی تابلو فرش عکس شما به فایل ( نقشه ) مورد نیاز دستگاه بافت فرش تبدیل می شود.
۳ - فایل آماده شده برای بافت تابلو فرش برای شما ارسال می شود تا شما نیز طرح را قبل از بافت دیده و تایید کنید , لازم به ذکر است در صورت اعلام از طرف شما و امکان در چهار چوب قوانین بافت تابلو فرش ویرایش فایل نیز امکان پذیر است.
۴ - فایل جهت بافت تابلو فرش به واحد بافت شرکت ارسال می شود و بعد از بافت و پرداخت بر اساس سفارش شما بر روی قاب ( در صورتی که سفارش داده باشید ) نصب شده و به آدرس شما ارسال می شود.
توجه داده باشید بعد از تایید فایل ( نقشه ) در مرحله ۲ توسط شما ، امکان تغییر وجود نخواهد داشت.

 

مراحل انجام سفارش شما :

مرحله اول* ارسال عکس یا از طریق ایمیل یا از طریق سایت
         ارسال عکس معمولا 24 ساعته حتی روزهای تعطیل امکان پذیراست. همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما هستند و سفارش شما را پیگیری میکنند


مرحله دوم*واریز پیش پرداخت
         پس از دریافت عکس و مشاوره برای تعیین اندازه و نوع بافت تابلوفرش برای واریز پیش پرداخت حداقل واریزی برای پیش پرداخت حداقل 60درصد از مبلغ سفارش است


مرحله سوم*اجرا روی فرش
        عکسها توسط گروه طراحی ویرایش میشود سپس بافت یا چاپ عکس روی فرش (به انتخاب مشتری) اجرایی میشود پس از اتمام از فرش نهایی شده از زوایای مختلف عکس گرفته برای مشتری ارسال میشود


مرحله چهارم*ارسال رایگان
        پس از تسویه مانده حساب از طرف مشتری . فرش سفارشی با بسته بندی مناسب تیپاکس میشود

 

قیمت بافت تابلوفرش تصویری :

نوع بافت

35*50

70*50

70*100

150*100

بافت 1000شانه تراکم 3000

210000

315000

475000

780000

بافت 1200شانه تراکم 3600

250000

365000

630000

980000

 

توضیحات راجع به چاپ عکس به روی فرش :

صنعت فرش ماشینی در دنیا هر روز تکنولوژی های جدیدی را به دنیا معرفی می کند که ابندا دست تولید کننده را در نوآوری ، خلاقیت و تولید محصولاتی با طیف وسیع تر را در بر دارد و در مرحله بعد پاسخگویی بیشتر و بهتر به نیاز مشتریان علاقمند و مشکل پسند.امروزه صنعت چاپ دیجیتال به کمک تولید کنندگان فرش ماشینی آمده تا شاهد چاپ دیجیتال بر روی فرش باشیم.

 صنعت چاپ همچون دیگر صنایع مرز ها را شکسته و قابلیت های خود را از چاپ بر روی کاغذ ، نایلون و ... ، به چاپ روی فرش رسانده است.یکی از مزیت های بسیار خوب چاپ عکس روی فرش میتوان به امکان رویاپردازی و خلق ایده های بدون محدودیت اشاره کرد.در این میان شرکت تابلو فرش یادگار با خلاقیت خود امکان چاپ دیجیتال عکس روی تابلو فرش را فراهم آورده است.

 

فرآيند چاپ ديجيتال بر روي فرش هاي ماشيني

به طور کلی پروسه چاپ بر روی فرش را می توان اینگونه بیان کرد که فرش مثل کاغذی سفید است در دستگاه قرار میگیرد و در پروسه چاپ بر روی فرش معمولاً رنگ های مخصوص از طريق نازل ها به سطح فرش مي رسند و توسط باز و بسته شدن جت ها، رنگ الکترومگنتيک به سطح فرش پاشيده مي شود.فشار جريان رنگ معمولاً ۱ تا ۳ بار (BAR) بالا مي رود و پس از عبور از فيلترهاي مخصوص پروسه چاپ را انجام مي دهد.

جت هاي رنگ در اين ماشين ها معمولاً به صورت گروهي حرکت مي کنند و تعداد جت ها در هر يک از اين گروه ها به سرعت توليد بستگي دارد. هر کدام از اين گروه ها جت هاي رنگي در سطح فرش با حرکت تراورسي مداوم خود طرح و نقشه هاي متفاوت ايجاد و اجرا مي کنند. معمولاً تعداد اين جت ها در هر گروه از ۱۶ عدد فراتر نمي رود.

اين ماشين آلات چاپ پيشرفته مي توانند طيف هاي وسيعي از رنگ ها را ايجاد نمايند و اين کار را معمولاً با استفاده از ۱۱ شيد رنگي متداول تر انجام مي دهند. ماشين آلات پيشرفته چاپ با قابليت چاپ ۷۶ نقطه در هر اينچ مي تواند در هر ميلي تر مربع تا ۹ نقطه رنگي ايجاد نمايد و بدين ترتيب امکان ايجاد تمامي طيف هاي رنگي را در اختيار توليدکننده و طراح فرش قرار مي دهد.

 

مزيت چاپ ديجيتال روي فرش:

- عدم محدودیت در استفاده از رنگ ها با طیف وسیع

- عدم نیاز به آزمایشگاه و تولید نخ با رنگ های مورد نیاز برای بافت

- عدم نیاز به مخلوط کردن رنگ های مورد استفاده در چاپ

- عدم محدوديت در سفارش و امکان تولید در هر سایزی ( سایز های استاندارد)

- استفاده از رنگ های اصلی CMYK

 

محدوديت چاپ ديجيتال روي فرش:

- سرعت محدود (البته در لحظه نگارش این متن (

- عدم نفوذ رنگ به عمق فرش

- عدم انتخاب و چاپ دیجیتال روی فرش با متریال های مختلف ( در حال حاضر فقط بر روی متریال های ابریشم مصنوعی)

- نياز به استفاده از نرم افزارهاي مخصوص جهت تنظیم و چاپ روی فرش

- نياز به دقت بسيار بالا در کار با دستگاه و نيروي حرفه ای

- توقف سيستم در صورت عدم وجود يکي از رنگ ها

 در دستگاههای مخصوص چاپ عکس روی تابلو فرش، برای تغییر طرح هیچ محدودیتی وجود ندارد به سادگی میتوان طرح جدید را جایگزین طرح قبلی کرد و البته تا زمانی که دستگاه شروع به پاشش رنگ بر روی سطح فرش نکرده باشد.به طور کلی میتوان گفت کار دستگاههای چاپ عکس روی فرش مانند دستگاههای کپی رنگی هستند و هر چیزی که شما از طریق سیستم به آنها ابلاغ کنید بی درنگ و به شرط تامین نیاز های سخت افزاری دستگاه شروع به چاپ روی فرش می کند.در حالي که در يک ماشين فرش بافي معمول براي تغيير يک طرح يا نقشه نيازمند صرف زمان بسيار زياد براي تغيير و تعويض بوبين هاي نخ در کريل هاي ذخيره نخ خاب هستيم و بايد نخ ها با نخ کشي مناسب به دهانه بافت و سيستم هاي فرمان دهي و انتخاب رنگ هدايت شوند. در واقع مي توان مزاياي ماشين آلات چاپ ديجيتال در بحث رنگ را در سه عنوان اصلي خلاصه نمود.

-عدم نياز به تغيير رنگ و امکان استفاده از رنگ هاي مشابه براي تمامي طرح ها و نقشه ها

-امکان چاپ تقريباً تمامي طرح ها و نقشه ها

-عدم وجود محدوديت در سفارش زياد يا کم و کار بدون توقف

 

قیمت چاپ عکس روی تابلو فرش

قیمت چاپ دیجیتال عکس روی فرش بسته به سایز و نوع تابلو فرش متفاوت می باشد.بطور مثلا در سایز 50.70 سانتی متر اگر چاپ بر روی فرش 700 شانه رو 100.000 تومان در نظر بگیریم این تابلو فرش با همین سایز ولی بر روی تابلو فرش 1000 شانه قیمتی بین 25 تا 35 درصد گرانتر خواهد داشت و به همین ترتیب بر روی تابلو فرش 1200 شانه حدودا 50 تا 70 درصد گرانتر خواهد بود.یکی دیگر از فاکتورهای در تابلو فرش چاپی نوع چاپ می باشد.بعضی از تولید کنندگان فقط روی فرش را چاپ میکنند و پشت فرش سفید رنگ می باشد و بعضی دیگر از تولیدکنندگان اقدام به چاپ بر روی فرش و پشت فرش می نمایند . شرکت ما چاپ را روی ÷شت و روی فرش انجام می دهد .

 

 

قیمت  تابلوفرش تصویری چاپی :

نوع فرش

35*50

70*50

70*100

فرش 1200شانه

115000

165000

320000

 

نکات قابل توجه:

  1. شرکت تابلو فرش یادگار با داشتن کوله باری از تجربه همکاری با ارگانها و سازمانهای دولتی و شرکتهای خصوصی داخلی و خارجی آماده همکاری ویژه جهت انجام پروژه های بزرگ شما می باشد .
  2. اندازه تابلوفرشهای بافت اعلام شده در جدول قیمتها ، اندازه استاندارد تابلوفرشهای تصویری رایج در بازار است لیکن ما می توانیم عکس انتخابی شما را با هر سایز دلخواهی که خواستید ببافیم .
  3. کیفیت عکس ارسالی هر چه بیشتر باشد ، تابلو فرش با کیفیت بهتری تولید خواهد شد.
  4. ممکن است عکس دلخواه شما برای تابلوفرش ، قدیمی و در نتیجه سیاه و سفید یا شکسته و دارای کیفیت پایینی باشد . ما با داشتن تیم طراحی مجرب امکان هرگونه ویرایش دلخواه شما را بر روی عکس موردنظر فراهم آورده ایم .
  5. چنانچه در انتخاب تصویر دلخواه از بین چند تصویر تردید دارید ، بهتر است آنها را در یک فایل Zip ارسال کنید تا از میان آنها بهترین مورد را برای شما انتخاب کنیم . تابلو فرش یادگار تعهد دارد تا از اطلاعات شخصی شما محافظت نموده و مانع انتشار ناخواسته عکس های ارسالی کاربران شود.
  6. در صورت بروز هر گونه مشکل یا سوال ما در کنارتان هستیم، کافیست با ما تماس بگیرید.
     

 

دفتر مرکزی: کاشان، میدان کمال الملک، ابتدای خیابان محتشم کاشانی

ایمیل: info@YadgarCarpet.com

همراه: 09132626207

 

دیدگاه خود را ارسال نمایید