تبدیل عکس به تابلو فرش

توسط : مدیر سایت ارسال در : 1397/02/11

 

با سفارش تابلو فرش چهره، علاوه بر داشتن تابلویی منحصر به فرد و زیبا، اثر هنری ماندگاری خواهید داشت.

نمونه تابلو فرش های بافته شده را ملاحضه فرمایید.

 

 

 

 

چنانچه به دنبال هدیه ای متفاوت و مناسب جهت کادو و هدیه به دوستان و عزیزانتان هستید و یا قصد دارید اثری ماندگار،متفاوت و هنری در منزل و محل کار خود نصب کنید، تابلو فرش چهره را می توان به عنوان یکی از گزینه های پیشنهادی در نظر گرفت .

تابلو فرش یادگار به پشتوانه چندین سال تجربه در زمینه تبدیل عکس و چهره به تابلو فرش، به شکل حرفه ای در زمینه تبدیل عکس به تابلو فرش فعالیت می کند. ما گلچینی از بهترین های دستگاه های فرش بافی و مناسبترین رنگ بندی بافت چهره را انتخاب کرده و با استفاده از مجرب ترین طراحان فرش چهره، اقدام به طراحی تابلو فرش چهره می کنیم. همچنین قبل از بافت، طرح تابلو فرش را برای شما ارسال می کنیم و پس از اطمینان از تایید طرح توسط شما، بافت تابلو فرش را توسط پیشرفته ترین دستگاه های فرشبافی روز دنیا انجام می دهیم. در حال حاضر تابلو فرش های چهره، در فرش 1000 شانه با تراکم 3000 بافته می شود. همچنین امکان بافت دیجیتال تابلو فرش ( چاپ دیجیتال روی تابلو فرش ) فراهم شده است که تصاویر با کیفیت بالا روی تابلو فرش چاپ می شوند.

در طی این مدت سعی داشته بهترین کیفیت طراحی و بافت را برای مشتریان ارائه کند و خوشبختانه رضایت مشتریان از نتیجه نهایی، مهر تاییدی بر ادعای کیفیت برتر ماست. سند این مدعا، طراحی و بافت هزاران تابلو فرش سفارشی برای سلیقه های مختلف، در ابعاد متفاوت برای مردم عزیز ایران و حتی در خارج از مرز های ایران بوده است و خوشبختانه تاکنون توانسته ایم لبخند را بر لبان همسران، مادران و پدران و عزیزان بسیاری بنشانیم. برای سفارش تابلو فرش کافیست با ما همراه باشید.

با توجه به سلایق متفاوت مشتریان سعی شده علاوه بر حفظ کیفیت و قیمت مناسب، سایز های متنوعی برای سفارش در نظر گرفته شود.

 

سفارش تابلو فرش به دو صورت زیر امکان پذیر است:

1- بافت تابلو فرش ماشینی

2-چاپ دیجیتال روی فرش

 

شما می توانید قیمت ها و سایزهای قابل سفارش را در این قسمت مشاهده کنید:

تابلو فرش آیات قرآنی

تابلو فرش تماثل ائمه

تابلو فرش مینیاتور

تابلو فرش طرح دست بافت

تابلو فرش منظره

 

لطفا قبل از سفارش تابلو فرش و یا تبدیل عکس و تصویر به تابلو فرش به نکات زیر دقت کنید:

  1-  تصویر ارسالی باید با کیفیت و حجم مناسب باشد. همچین فرمت عکس، فرمت رایج عکس، مانند Jpg, Png  و... باشد.
  2-  چنانچه چند تصویر در دسترس دارید، بهتر است آنها را در یک فایل Zip ارسال کنید تا از میان آنها بهترین مورد را برای شما انتخاب کنیم. تابلو فرش یادگار تعهد دارد تا از اطلاعات شخصی شما محافظت نموده و مانع انتشار ناخواسته عکس های ارسالی کاربران شود.
  3-  اندازه تابلو متناسب با عکس انتخاب شود.

 

مراحل سفارش تابلو فرش:

پس از انتخاب عکس مناسب، فایل دیجیتال آن را با حجم مناسب تهیه کنید.

در لینک سفارش تابلو فرش و یا چاپ دیجیتال روی فرش سایز تابلوی مورد نظر را از قسمت انتخاب ابعاد تابلو انتخاب کنید. (تفاوت تابلو فرش های سفارشی بافت و تابلو فرش چاپ دیجیتال)

برای ارسال فایل تصویر، در قسمت بار گزاری فایل عکس، آپلود فایل را کلیک کنید و عکس خود را انتخاب کنید و زمانی که پیام " ارسال فایل با موفقیت انجام شد" نشان داده شد، روی "افزودن به سبد خرید" کلیک کنید و ادامه خرید را انجام دهید.

کیفیت عکس ارسالی هر چه بیشتر باشد، تابلو فرش با کیفیت تری نتیجه خواهد شد.
 

 


 

 

دیدگاه خود را ارسال نمایید